Menu

Sportsikerek

2008.06.15.

Szép sikereket könyvelhettek el kerületi sportolóink a héten itthon és külföldön.
Dartsosaink június 7-15. között vettek részt az olaszországi Caorléban, az idei évi Soft Európa Bajnokság és Európa Kupán.

A résztvevők és edzőik, csapatvezetőik nagyon bíztak a magyar sikerben, hiszen 120 magyar sportoló utazott ki. Az egyéni versenyek mellett a női és a férfi-, valamint az utánpótlás válogatott is részt vett a megmérettetésen, akiket csapatvezetőként Vámosi László, Vereczkey Lajos, Ziegenham Medárd, Kaufmann Ferenc kísért el.
A klubcsapatok vetélkedésén a „C” kategóriában a Kavicsos 6 csapata ezüstérmet szerzett, amely eredményhez szívből gratulálunk honlapunk olvasói nevében.
Közben itthon, Veszprémben volt az ez évi Országos Főiskolai és Egyetemi Bajnokság, ahol a Sportiskola Sportegyesület atlétika szakosztályának versenyzői is részt vettek. A nők mezőnyében Somogyvári Mónika 400 méter síkfutásban harmadik lett, épp úgy, mint Mihály Krisztián is, aki a 400 méteres váltó tagjaként állhatott csapattársaival a dobogóra.