Menu

Harmadszor is Magyar Bajnok

2012.03.29.

2012-ben harmadik alkalommal is megőrizte bajnoki címét a Dynamic Karate SE csapata mind az utánpótlás, mind a haladó kategóriában. Amint Miklós Nikolett az egyesület edzője elmondta, edzőtársával, Fischer Mihállyal a kétnapos versenyen a 32 versenyző összesen 25 arany-, 9 ezüst- és 12 bronzérmet szerzett.

-Az első napon az utánpótlás kategóriáké és a 8-13 éves haladó versenyzőké volt a főszerep. Kezdő versenyzőink formagyakorlat és küzdelem versenyszámokban is remekül helyt álltak és eredményeikkel a csapat a dobogó tetejére állhatott összesítésben. A második nap a 14 éves kadet korosztálytól folyt a verseny a felnőttekig, itt már csak a rutinos karatékák mérhették össze tudásukat.18 magyar bajnoki cím és számos dobogós helyezés után itt is a Dynamic hozta el a legeredményesebb csapatnak járó kupát. A legkisebbtől a legnagyobbig mindenki beletette a maximumot, rengeteg parázs küzdelmet láthattunk és óriási szívvel harcolt, szurkolt mindenki.
Nagyon elégedettek vagyunk a csapat teljesítményével, meghozta gyümölcsét a rengeteg munka- mondta az edző.