Menu

TOP10-ben a XV.

2019.09.09.

Veretlenül jutott tovább csoportjából a XV. kerületi önkormányzat válogatottja a II. Hivatali Kupán.

A legjobb tíz között végzett a XV. kerületi önkormányzat labdarúgó-válogatottja a II. Hivatali Kupáért vívott harcban. A csapat, amely júniusban a III. Grosics Gyula Emléktornán alig maradt el a dobogótól, szombaton az államigazgatási szervek, hivatalok, önkormányzatok számára szervezett, 20 csapatos amatőr férfi kispályás tornán futott ki az Újpalotai úti Sporttelep műfüves pályájára, ahol az 5+1 fős együttesek 2 x 10 perces meccseket játszottak a kispályás labdarúgás szabályai szerint. A XV. kerületi önkormányzat válogatottja veretlenül jutott tovább a csoportjából, az egyenes kieséses szakasz első mérkőzésén azonban vereséget szenvedett a tornán végül negyedik helyen végzett HungaroControll Zrt. csapatától. Gratulálunk a csapatnak és a torna szervezőinek is.